Kawa a charakter? Sprawdź co mówi o Tobie kawa!

Kawa a charakter? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak postrzegają Cię inni? Zapewne wielu z nas zadawało sobie to pytanie i szukało na nie odpowiedzi pod różnym kątem. Zdarzyło Ci się pewnie nie raz pędzić po zatłoczonych ulicach wielkich miast z plastikowym kubkiem wypełnionym podwójnym espresso lub delektować się smakiem kremowego cappuccino na kawiarnianej sofie. I to właśnie naszym naturalnym codziennym przyzwyczajeniem wysyłamy innym sygnał o tym, kim tak naprawdę jesteśmy. Kawa prawdę Ci powie!  Zatem, dzisiejszą notkę czytamy z przymrużeniem oka.

Kawa a charakter – Espresso

Osoba potrafiąca zachować zimną krew w każdej sytuacji. Zdecydowana, konkretna, asertywna, czyli po prostu lubi smak czystej mocnej kawy.

Kawa a charakter – Double espresso

Osoba potrzebująca stale mocnego pobudzenia. Oddana swojej pracy w całości. Można powiedzieć, że poza pracą i piciem kawy nie interesuje jej nic innego.

Kawa a charakter – Triple espresso

Z jednej strony, Osoba pijąca taką kawę potrafi zarazić swoim optymizmem każdego, z drugiej jednak strony potrafi nieźle „zagrać” na nerwach.

Kawa a charakter – Mochaccino

Osoba z wyobraźnią, potrzebująca świata nieustannej nocnej zabawy. Tak naprawdę nie przepada za smakiem kawy, lecz rankiem coś postawić na nogi ją musi.

Kawa a charakter – Latte

Osoba odpowiedzialna, rozważna i dość przesądna. W dzisiejszym świecie niewiadomych potrzebuje bezpiecznego i stabilnego wyboru.

Kawa a charakter – Cappuccino

Człowiek o wielkim sercu, z tendencją do częstego popełniania błędów. Bywa, że reszta społeczeństwa musi ją upominać za swoje zbyt śmiałe poglądy.

Kawa a charakter – Macchiato

Osoba powielająca tradycję, podchodząca do wszystkiego z dystansem. Liczy się dla niej smak czarnej kawy, nie uznaje żadnych dodatków.

Kawa a charakter – Ice coffee

Osoba szczera oraz asertywna, bez problemu potrafi powiedzieć całemu światu co „leży” jej na sercu. Ma zamiłowanie do napojów z lodem i słomką.

Kawa a charakter – Americano

Typ człowieka opanowanego, spokojnego i sumiennego. Potrafi cieszyć się z prostych rzeczy. Nie udaje nikogo, wręcz stara się kreować swój naturalny własny światopogląd.

Kawa a charakter – Frappuccino

Osoba energiczna, pełna werwy i radości. Smak słodyczy to dla niej raj dla podniebienia, dlatego sięga po kawę z lodami.

Kawa a charakter – Kawa na wynos

Osobowość zdeterminowana, poważna oraz stanowcza. Wierząca, że z kubkiem kawy w ręku zdoła rozwiązać każdy problem napotkany na swojej drodze.

Ja udaję się na aksamitne cappuccino, a Ty?

Post Author: Magdalena

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
pokularna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pokularna
Gość

Zdecydowanie latte 🙂 I o zgrozo to się zgadza 😀