Młynek Hario – Idealny dla podróżnika. Który wybrać?

Młynek Hario idealny dla podróżnika? W naszym sklepie mamy do wyboru 15 modeli młynków do kawy firmy Hario. Cieszą się one dużą popularnością. Myślę, że przyczyną tego jest ich różnorodność i bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Znajdą tutaj dla siebie zarówno osoby lubiące klasykę jak i nowoczesny designie.

Bardzo często dzwonią klienci i proszą, abym dokonała za nich wyboru. Pada wtedy pytanie „Który jest najlepszy?” Zadaję wtedy szereg pytań, aby móc dopasować model o klienta.

Do jakiego parzenia w takim razie mielenie z Hario?

Odpowiedź jest prosta do wszelkiego rodzaju alternatyw (kawiarka, aeropress, drip, french press, chemex).

Kolejne moje pytanie (o ile nie uzyskam informacji wcześniej) dotyczy konkretnej metody a także czy klient często podróżuje. Cóż nie polecę przecież szklanego skertona dla fana wypraw górskich 🙂

Młynek Hario – Idealny dla podróżnika

Każdy miłośnik kawy zanim wyruszy w podróż przeprowadza rekoneans celu znalezienia odpowiednich (najlepszych) kawiarni.

Jednak większość (w tym ja :)) zabiera ze sobą swój podstawowy sprzęt i paczkę ulubionych ziaren. Przecież nie można dopuścić do sytuacji, aby nie móc napić się kawy! Bo zaparzyć kawę na szlaku górskim czy też na odludnej plaży Bałtyku to niezapomniane przeżycie 😉

Podstawowy komplet podróżny powinien zajmować mało miejsca, być lekki i nietłukący się. Dlatego najczęściej do takiego parzenia wybieramy plastikowy drip lub Aeropress, a Hario przybiega z idealnym podróżnym młynkiem: Smart G. To plastikowy, kompaktowy młynek ważący zaledwie 235 gramów. Dodatkowo jego rączkę można wygodnie włożyć w silikonową gumkę, przez co całość zajmuje naprawdę mało miejsca. Dodatkowym atutem i zarazem patentem jest przewożenie odmierzonej ilości ziaren pod porcję kawy bezpośrednio w młynku, dzięki czemu oszczędzamy miejsce w bagażu. Ziarna na pewno się nie wysypią dzięki szczelnie zamykanemu pojemnikowi. Oprócz tego modelu z czystym sumieniem polecam młynki z serii mini slim. Mamy tutaj 3 wersje do wyboru, a fani srebra i czerni będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie kolor 🙂

Hario Mini Mill Slim w trzech odsłonach znajdziesz w naszym sklepie. Linki poniżej:

Hario Mini Mill Slim – poręczny i przede wszystkim praktyczny ręczny młynek , wykonany jest z bardzo lekkiego tworzywa sztucznego i wyposażony w ceramiczne żarna. Młynek pozwala na bardzo szybkie zmielenie do 12 gram ziarna, czyli odpowiedniej ilości do zaparzenia dwóch kaw. Dodatkowo posiada łatwą regulację grubości mielenia.

Hario Mini Mill Slim - młynek ręczny do mielenia kawy
Hario Mini Mill Slim

Hario Mini Mill Slim Plus jest następcą Hario Mini Mill,w którym wdrożono sześciokątny, wzmocniony zaczep rączki. Łatwy w czyszczeniu, rozkładany błyskawicznie.

Hario Mini Mill Slim Plus

Młynek ręczny Mini Mill PRO jest znakomitym towarzyszem w pracy, podróży oraz w domu. Wyposażony  został w stalowy korpus, unowocześniono odłączanie pojemnika na zmieloną kawę. Przezroczysta pokrywka zbiornika na ziarno posiada silikonową krawędź. Młynek posiada ceramiczne żarna z możliwością ustawienia grubości mielenia za pomocą pokrętła. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych:

Myślę, że z przedstawionych propozycji każdy podróżnik wybierze odpowiedni młynek dla siebie, a kto wie? Może spotkamy się na szlaku wędrując lub parząc ulubioną kawę.

Do zobaczenia !!!

Post Author: Magdalena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments