O nas

Nazywam się Magdalena Syrocka i jestem zagorzałą kawoszką od kilku lat. Wraz z mężem prowadzę sklep internetowy z kawą, a także tego bloga.

Moja przygoda z kawą zaczęła się od tej rozpuszczalnej i zwykłej mielonej z supermarketu. Pierwszym urządzeniem do parzenia kawy z jakim miałam styczność była kawiarka – taka zwykła, aluminiowa za 20 złotych. Następnie poznałam French Press oraz Aeropress i tak zakochałam się w metodach alternatywnych. Wiedzę czerpałam z książek, blogów i for tematycznych, skrupulatnie zgłębiałam tematykę kawy. Jako pierwszy młynek wybrałam Faemę, co prawda używaną, ale cudowną maszynę. Potem przyszła kolej na kawy świeżo palone w polskich palarniach.

Teraz dopiero widzę, jak bardzo te doświadczenia pobudziły do pracy moje kubki smakowe. Kawa towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Każda okazja jest dobra, aby napić się tego cudownego, aromatycznego napoju. Często zabieram młynek, Aeropress, Drippera i, oczywiście, kawkę – ewentualnie wodę w termosie –a potem parzę, częstuję, opowiadam i dzielę  się swoją wiedzą z napotkanymi ludźmi.

Chciałabym zarazić wszystkich swoją pasją picia dobrej kawy.

Zachęcam do czytania bloga i zgłębiania wiedzy, wypróbowania przepisów i poznawania humoru na temat kawy 🙂

Post Author: Magdalena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments